Decyzja na temat samodzielnego tankowania LPG już w sierpniu

Jeszcze w tym miesiącu ma zostać podjęta decyzja na temat samodzielnego tankowania LPG przez właścicieli samochodów napędzanych tym paliwem. Do tej pory LPG wolno tankować tylko pracownikom stacji LPG, którzy przeszli właściwe szkolenie.

Samodzielne tankowanie LPG to tańszy gaz. Niektórzy specjaliści oceniają nawet że przełoży się to na obniżki do 10 gr. Istnieje jednak możliwość że rząd nakaże wymienić wlewy paliwa na wlewy innego typu – co będzie wiązać się z jednorazowym kosztem.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

3 Responses to Decyzja na temat samodzielnego tankowania LPG już w sierpniu

 1. Hakka says:

  Jeśli np. koszt wlewu z wymianą to 100 zł. to szybko się zwróci. Oczywiście jeśli spełnią się obietnicę obniżki o 10 gr.

 2. Eron says:

  jak zrobią to samodzielne tankowanie to będzie ciężko podjechać pod dystrybutor bo przybędzie ludzi tankujących za 20-30 pln, już teraz mało który „bogacz” tankuje „do pełna”

  • Remik says:

   Posiadam auto Mercedes-Benz W220 z LPG 5.5 V12 Biturbo 500 KM. Instalacja zrobiona w dobrej firmie – wg hamowni nie ubyło ani jednego KM na gazie (robiony 2 razy test). Zużycie gazu średnie to 18 litrów… śmieszą mnie bogacze, którzy tankują swoje „szybkie auta”, które biorą 9 litrów benzyny. Ja za 100 km płacę tyle samo a jazda zupełnie inna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 1

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>